INOMMIX #001

Spełniam swoje marzenie. Tak jakby.

Zawsze chciałem zostać DJ’em i puszczać muzykę dla ludzi. Ale to czego słucham, niekoniecznie do tego się nadaje.

Muzyka towarzyszy mi odkąd pamiętam. Czy to za małolata słuchając Ich Troje, czy teraz przy odsłuchiwaniu nowego albumu Beyonce. Natomiast w gimnazjum byłem przeogromnym fanem rapu z USA, zwłaszcza oldskulowego takiego jak Wu-Tang Clan, Biggie Smalls, 2Pac, Lil’ Wayne  – wiadomo, same klasyki. Z czasem jednak moje horyzonty się poszerzały i obecnie nie jest dla mnie problemem przełączanie między Rihanną, Slayerem, Bobem Dylanem i A Tribe Called Quest.

How far I’ve come.

Wielki wpływ na mój gust muzyczny miała deskorolka.

Oglądanie wieeelu skate filmów sprawia, że odbiorca jest wystawiony na taki ogrom muzycznej różnorodności i nie ma opcji, aby chociaż jeden nowy kawałek mu nie podszedł. No po prostu nie da rady jak dostajemy taki szeroki wybór rapu, rocka, jazzu i czego tylko sobie zechcecie; ja widziałem nawet deskorolkę przy dubstepie.

W sumie może następny odcinek zrobię o ulubionej „skejt-filmowej” muzyce. Na pewno zrobię.

Ale w tym wpisie, wybrałem muzykę, która ostatnio towarzyszy mi przy tworzeniu. Czy to maluje, rysuję, piszę czy robię zdjęcia – to właśnie tego słucham na moim mocno doświadczonym przez życie iPodzie. Po prostu muzyka jest nieodzowna w mojej sztuce. Sztuce.

Poniżej macie moją pierwszą playlistę na YouTube, bo na Soundcloudzie czy innym 8tracku to zaraz by usunęli.

A tak to możecie sobie słuchać za friko. A do niektórych utworów to są nawet klipy. Może i wy coś nowego odkryjecie.

DSC_0007 (3).JPG

A no i trochę przebrandowałem mojego tumblra THE INOMHUS.

Uznałem po prostu, że moje prace i zdjęcia tworzą wspólną całość i głupio tak to rozdzielać. Dlatego postanowiłem na powyższym tumblrze będą się systematycznie pojawiać moje ulubione i najlepsze zdjęcia, zarówno stare, jak i już niedługo nowe.

Bo to wszystko jest moją sztuką.

facebook

tumblr

instagram