Luźna klisza #004

Byłem sobie ostatnio na desce z moimi ludźmi.

Dalej robię zdjęcia skejtom, zamiast jeździć. W sumie nie narzekam na to za bardzo. Zawsze doceniałem i dalej doceniam tych, którzy dokumentują deskorolkę w różnoraki sposób, czy to filmując czy strzelając fotki. Staram się zawsze ukazać więcej niż same triki, niż wszystko to, co się udało. Znacznie więcej można pokazać podczas jednej skejt sesji niż trzy wylądowane sztuki przez jedną osobę. No ale to innym razem.

Deskorolka to styl życia który jest nie do podrobienia. Łapcie więc czwarty post z cyklu Luźna klisza i poczujcie to, co ja.

Mogli zabrać skejtom Teatr Muzyczny, ale wciąż nas tam znajdziecie.

skanowanie0007

Kreatywna deskorolka.

skanowanie0008

Jan the Cameraman czeka na kolejnego odważnego.

skanowanie0010

skanowanie0009

Kacper wjeżdża ze swoim no comply. Żadne modne obecnie wśród trzpiotów fs no comply, tylko klasyczek z lat 80. Old school w 2016 roku wciąż ma się dobrze.

skanowanie0011

Tego pana już znacie chyba, bo spędziłem z nim bardzo produktywny dzień – One day with… Bartek O.

skanowanie0012

I tego także, bo z nim połaziłem po dziwnych miejscach – Miejska ekspedycja.

skanowanie0013

Kolejka do skoków akrobatycznych.

skanowanie0015

Mikołaj długo walczył z tym fs bigpsinem, ale niestety w ostatecznyym rachunku go nie odjechał. Jak nie teraz to następnym razem. Kwestia czasu.

skanowanie0017

Kacper „sponsorowany” przez Converse’a odpala nowe buty…

skanowanie0018

… i robi sobie po nocach takie fs nosegrindy na przystani w Gdyni. Oficjalne powitalne wideo na kanale Converse Cons już niedługo.

skanowanie0021

A na tym samym spocie Mikołaj wrzucił kozacką sekwę, która pewnie ujrzy kiedyś światło dzienne internetu. Wszystko zależy od cameramana.

skanowanie0022

Coraz lepsze impossible Kacpra. No i statki. Wygląda to jakby była godzina max 19, ale było już sporo po 21. Magia lampy.

skanowanie0023

Gdyńskie crew po wieczornej sesji. A dziś też jeździmy. Balet trwa.

skanowanie0024

facebook

tumblr

instagram