Spontanicznie z Bartkiem.

Duet B&B powraca.

A my znowu działamy. Nie będę znowu mówił Ci jak to nam się super pracuje razem, bo można się domyśleć po ilości zdjęć z tym panem na moim blogu. Generalnie wyglądało mniej więcej to tak:

„kiedy idziemy na foty”

„jutro”

„ok”

I poszliśmy. Bez celu, bez planu, a ja na dodatek jeszcze bez biletu. Uzbrojony w aparaty, a Bartek w swój stragan. I tak krążyliśmy, rozmawialiśmy, a mój imiennik twardo znosił moje wymysły, pomysły i zamysły dotyczące zdjęć. Znajdywaliśmy też zajebiste skatespoty, które widać, że nigdy nie były jeżdżone, co powinno się zmienić niedługo. A efekty być może będą tutaj. Trochę zabawy, trochę roboty. Czyli idealna równowaga.

A potem poszliśmy na deskę.

Przy okazji, tak sobie myślę, że zdjęcie poniżej fajnie obrazuje naszą współpracę i to, co od zawsze chcę osiągnąć podczas zdjęć, mianowicie to żeby ludzie przed obiektywem mojego aparatu czuli się komfortowo i byli w stu procentach sobą. Sam nie do końca jeszcze wiem, co robię podczas wychodzenia na zdjęcia, dlatego daję osobie fotografowanej sporo wolności i jestem otwarty zawsze na sugestie. Bez spiny.

Dość tekstu na dziś, więc przewijaj na dół i oceń wynik naszej pracy.

skanowanie0005.jpgskanowanie0009skanowanie0011skanowanie0012skanowanie0017skanowanie0014skanowanie0016skanowanie0013skanowanie0015skanowanie0012skanowanie0011

W następny poniedziałek też polecam tu zajrzeć. Będzie warto.

facebook

tumblr

instagram