Czemu takie ubrania a nie inne?

No właśnie?

Niektórzy z Was może już widzieli, ale stworzyłem własne ubrania. Na tę chwilę mocno limitowane, bo tylko dla siebie, ale obecnie pracuje nad tym, żeby było ich nieco więcej.

No ale pomyślałem, że może warto coś powiedzieć o tych projektach, bo żaden z nich nie znalazł się na ubraniach „od tak”. Koszulkę chciałem stworzyć dawien dawna. Nawet dla siebie, dla zwykłej przyjemności tworzenia, więc zacząłem główkować, aby to było jak najbardziej moje. Postanowiłem, że oleję bawienie się w grafika, którym nie jestem i po prostu coś narysuję. Plan był następujący: zachować swój styl bazgrołów, żeby też nie było za ładnie i miało trochę osobowości. I było czymś innym niż klasyczny T-shirt z logiem robiony przez te wszystkie „firmy”. To nie jest żadna firma, żaden ze mnie designer ani nie mam swojego loga. Chcę po prostu umieszczać swoje projekty na ubraniach.

Pogadałem swoje, więc czas zabrać się za rysowanie.

Pierwszy projekt dość mocno różnił się od tego co wyszło na końcu. Szczerze to cieszę się, że to zmieniłem bo najlepsze to nie jest.

shirt-design-1

Grzebałem, grzebałem i grzebałem. Rysowałem, pogrubiałem, zmniejszałem i powiększałem. Aż w końcu byłem zadowolony, bo nie chciałem, żeby było to najzwyczajniej średnie. W końcu chciałem się pod tym wszystkim podpisać co nie?

dsc_0016

Czapka, której na początku nawet nie miało być, ma być w pewnym stopniu formą identyfikacji. Oczywistą sprawą jest, że formalnie żaden The Inomhus Skate Team nie istnieje. Przynajmniej teraz. Ale w tych ubraniach każdy może być w tym teamie. A jak jeździsz na deskorolce to już w ogóle super. Witam na pokładzie.

dsc_0009

facebook

tumblr

instagram

One thought on “Czemu takie ubrania a nie inne?

Możliwość komentowania jest wyłączona.