Luźna klisza #007

Kolejna porcja luźnych zdjęć zrobionych w okresie dwóch miesięcy.

Jakoś tak jest, że jak włożę kliszę do swojego kompaktu, to strasznie długo ona tam czeka na wyjście. Ciężko mi to idzie. No ale siódma Luźna klisza jest już tutaj na twoim komputerze/telefonie/tablecie/czegokolwiek używasz. Są zdjęcia gór, skejtów i dalsze dzieje mojego niekończącego się projektu.

Zapraszam.

Ekstremalny fotograf Aleksandra Kłos na robocie.

skanowanie0020

Myślisz sobie pewnie: czy to zdjęcie jest w sepii? Szkoda tylko, że z nim nic nie zrobiłem. W Jugowie, w którym stacjonowaliśmy były wtedy tylko takie kolory wokół nas. Z drugiej strony, całkowicie wolny stok przez parę dni to bardzo miła sprawa. Nawet jak wokół nas był tylko szary i biały. Nawet jeżeli najbliższy sklep jest trzy kilometry od ośrodka.

skanowanie0022

Pewnej cichej nocy myśleliśmy, że gdyński skatepark będzie przez kogoś odśnieżony i w miarę suchy. Bo komuś na bank się chciało, prawda?

Nieco się pomyliliśmy i zastaliśmy istny snowpark.

skanowanie0006

Musiałem zrobić sobie zdjęcie wszystkich zamówionych ubrań przez Was, żeby uwierzyć, że faktycznie tyle ludzi zechciało koszulkę z moim rysunkiem albo czapkę nieistniejącego teamu. Bardzo to mnie motywuje, że nie robię tego tylko dla siebie.

skanowanie0010

Przy okazji, dalej rozwijam swój projekt WALL OF FAME, czyli „zbieranie” ludzi. O co w tym dokładnie chodzi? Bardzo proste – chcę zrobić jak największą ilość portretów różnych ludzi, którzy przewijają się przez moje życie. Ty też pewnie w końcu na tą ścianę trafisz.

Łukasz.

skanowanie0008

Robert.

skanowanie0007

Marcin T.

skanowanie0027

Ale w moim życiu to nie tylko są skejty, w razie czego tak mówię.

Milena.

skanowanie0003

Natalia, która nie jest więźniem ani wredną zołzą.

skanowanie0005

Marcin W.

skanowanie0004

 

facebook

tumblr

instagram

One thought on “Luźna klisza #007

  1. widzę, że nawet najzwyklejsze ujęcia robione kompaktem mają jakiś taki klimat – chylę czoła znad cyfrówki 😉 😛

Możliwość komentowania jest wyłączona.