Historii tej bluzy i tak nie zrozumiesz…

…albo zrozumiesz, bo właśnie chcę ci ją wytłumaczyć.

Jakiś czas temu zrobiłem sobie bluzę na podstawie strony w szkicowniku. Była to jedyna sztuka, ale z czasem pojawiło się parę głosów, które również takie coś chciałyby posiadać w swojej szafie.

Wczoraj odebrałem bluzy dla tych, którzy je wtedy zamówili, dzisiaj odwiedziłem pocztę, żeby wysłać to, co wysłać obiecałem, a tym którzy mieszkają prawie że obok mnie (a byli tacy), dałem prosto do rąk.

No ale ktoś pewnie zadał sobie pytanie: co na tej bluzie się dokładnie znajduje, bo wygląda to na jakiś chaos?

bluza przód

Przedni nadruk to strona z mojego szkicownika. Ponaklejane, powycinane, pomalowanie – wszystko moimi rękami.

Jest tam po prostu wszystko co robię i lubię.

Centrum całej pracy to zdjęcie mnie robiącego nollie 360 flipa na skateparku Royal Oak w Londynie. 8180 to powtarzające się nawiązanie do Trójmiasta i trójmiejskiej deskorolki. Nie ma tu wielkiej tajemnicy – 81 to początek gdyńskiego kodu pocztowego, 80 to Sopot i Gdańsk. Pocięta klisza Kodaka miesza się z naklejką The Inomhus.

Słowa pojawiające się na projekcie to część pewnego zina, którego fragmenty posłużyły za dopełnienie pracy.

On tylko spełnia czyjeś sny. Czy to moje, czy innych teraz lub w przyszłości. A najgorszy jest jebany głód. Głód tworzenia.

bluza przód detal

THE INOMHUS IS FOREVER.

Takie coś napisałem na mojej tablicy pewnego wieczoru. Bardzo chciałbym, aby projekt The Inomhus trwał, skupiał razem ciekawych ludzi i żeby w jakiś sposób Ciebie zainspirował. Tworzenie jest super i nikt z Was nie powinien wstydzić się tego, co robi. Czy to malujecie, robicie zdjęcia, robicie filmy, rzeźbicie w chlebie czy cokolwiek. Sztuka bez odbiorców nie jest tak samo ciekawa i ekscytująca.

bluza tył

A jeżeli też chcesz taką bluzę, to możesz do mnie napisać i zamówię ją dla Ciebie. Jej koszt to 150PLN z wliczoną przesyłką. Dołącz do ekipy The Inomhus.

I tak na koniec, pamiętajcie:

THE INOMHUS IS FOREVER.

facebook

tumblr

instagram