3AM ENERGY zine.

Kompletnie o tym zapomniałem.

Przeglądając dziś swój dysk w poszukiwaniu kilku zdjęć, natrafiłem na mojego zina, którego stworzyłem jeszcze na początku lutego.

Wtedy właśnie po dłuuuugiej przerwie postanowiłem znów zrobić jakiegoś zina. Ten jednak miał mieć jakiś konkretny temat przewodni, wizję czy jak tam to nazwać. „3AM ENERGY” miało być zbiorem moich myśli w godzinach mocno późnych (lub mocno wczesnych, zależy jak zinterpretujesz), którymi były 1:00 do 3:00 albo i nawet dłużej. Skąd taki pomysł? Po prostu uważam, że właśnie w tych godzinach moja kreatywność i chęć twórcza dochodzi do najwyższego poziomu, właśnie wtedy, kiedy powinno się spać.

Miałem ochotę to wydrukować i dać paru osobom w formie takiego prezentu, jednak koszty wydruku tylu sztuk ilu chciałbym, nie były na tamtą chwilę dla mnie możliwe do pokrycia. Nie chciałem też zrobić tego w czerni i bieli, (co bez wątpienia byłoby tańsze), bo dużą rolę odgrywają tu kolory. Tak więc projekt odłożyłem na mityczne „potem”.

Czas jednak mijał, a ja zapomniałem kompletnie o tym projekcie i skupiłem się na innych rzeczach. Jednak dzisiaj będzie inaczej. Dam wam to wszystkim, w formie takiej, żebyście mogli obejrzeć to na swojej przeglądarce.

Polecam fullscreen.

3AM ENERGY – ONLINE

 

facebook

tumblr

instagram