Dostałem miłą niespodziankę.

I to jeszcze jaką!

Siedziałem sobie cały wczorajszy dzień w domu, jako że pogoda w Gdyni niezbyt zachęca do jakichkolwiek aktywności na zewnątrz. Takie dni to bardziej czas malowania, projektowania i innych podobnych akcji. AŻ TU NAGLE (sorka, musiałem)… dostałem maila od Dawida, którego płytę zrecenzowałem na blogu jakiś czas temu. Co w tym dziwnego?

image (1)

Otóż w tym momencie, Dawid jest gdzieś w Wietnamie. I z tego, co pamiętam, to Orange nie oferuje Internetu dla podróżników, zwłaszcza w takich odległych miejscach. Nieoceniona okazała się towarzysząca mu Marta, a dlaczego? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Siemanko!  

Drogi partnerze wyprawy! Mam dla Ciebie kilka fotek z drogi, jako że Twoja bluza została wytypowana do tej podróży jako bluza do rozhajpowania po Azji (mam ze sobą jeszcze dwie inne, na jednej siedzi na motorze Marta, na drugiej ja). Generalnie w Hanoi na północy kupiliśmy wehikuł czasu na 2 kołach i tak sobie lecimy przez Wietnam, Kambodżę i Tajlandię. Śpimy tu i tam, jemy tu i tam, wbijamy się ludziom na wesela i do domów i takie tam. Wziąłem ze sobą starą Nokię, aby odciąć się od mediów tzw społecznościowych i całego syfu i wiesz odnaleźć siebie i takie tam;) zostawiłem nowe rzeczy do mixu/masteru na czas wyjazdu, więc po powrocie wracam do tworzenia. Na szczęście Marta ma nowoczesny telefon z navi i wiemy co i gdzie.

No więc łapaj fotki, wrzucaj hajpuj Inomhusa, pisz historię i do zobaczenia! Może w końcu w Domu Bożym, tutaj wszyscy znają temat i robią z nami fotki, machają na drodze i wiesz sława DB jeszcze do Polski tak bardzo jak tu nie dotarła. Pooooozdro
 image (6)image (3)image (4)image (2)

Jak mi się zrobiło miło, po przeczytaniu tego to nie macie pojęcia. Moje bluzy widziały już kilka miast, a nawet państw (serio), ale w Wietnamie to jeszcze nikt ich nie widział. Taka mała rzecz, a sprawiła, że jeszcze bardziej zacząłem wierzyć w to, co robię. W tym wszystkim jest jakaś metoda, a hasło THE INOMHUS IS FOREVER nie jest puste.
Dzięki Dawid, dzięki Marta, szerokich dróg i powodzenia na przygodzie!

facebook

tumblr

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus