INOMMIX #008: MALINA PODSIADŁO

Pierwsza z pań prezentuje swoją dziesiątkę.

Zdałem sobie niedawno sprawę (przy pomocy właśnie tej pani), że jeszcze żadna z naszych super kobiet nie prezentowała tego, co lubi słuchać na co dzień. Trochę wstyd. Dlatego już za moment będziecie mieli okazję posłuchać listy kawałków, które przygotowała dla was… zresztą, skoro przeczytaliście tytuł, to już wiecie.

Dzisiejszym gościem jest Malina Podsiadło, znana również pod pseudonimem Tasteless. Mimo swojego młodego wieku typiarka robi tak dużo, że jej rówieśnicy (jak i starsze osobniki) powinni wstydzić się za swoje lenistwo. Robi ogromne ilości klawych zdjęć (moi państwo, te portrety!), a między ostrą pracą umysłową w biol-chemowej klasie a swoim wolnym czasem spędzanym z kotem Frankiem i psem Romkiem, prowadzi jeszcze własną grupę dancehallową Fierce Gyals. To wszystko robi, mając zaledwie 16 lat.

Trochę sporo tego co? Ja na przykład w tym wieku nie robiłem nic więcej niż ciągła jazda na desce i bezczynne marnowanie czasu po niej. Malina, jesteś prawdziwym wzorem!

Co do ulubionej dziesiątki muzycznej, spodziewałem się, że będzie ona całkowicie inna. Znając zamiłowanie dzisiejszego gościa do dancehallowych rytmów, myślałem, że dostanę wyłącznie same hiciory prosto z Karaibów. Tymczasem jest znacznie spokojniej, a tempo stopniowo zwiększa się z utworu na utwór. Startujemy przy Angelo Badalamentim, aby na sam koniec, wrzucić imprezowy piąty bieg dzięki „Deja Vu” autorstwa małżeństwa Carterów. Ja się jaram, a ty?

26134971_807337952771056_1250694041_n

facebook

tumblr

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus