THE INOMHUS SKATE TEAM 1

Mam nadzieję, że to pierwszy z wielu.

Może niektórzy z Was pamiętają, ale na pierwszej czapce spod szyldu The Inomhus, pojawiła się napis THE INOMHUS SKATE TEAM. Powstał on w przypływie chwili i był raczej moim małym żarcikiem niż konkretną ideą. Oczywiście żaden team nie istniał, a na pytania „kto jest w tym skate teamie?” odpowiadałem: każdy, kto chciałby w nim być. Śmieszne co?

Po jakimś czasie zrobiłem też dwie różne naklejki, właśnie z tym hasłem i nie ma co mówić — cieszyły się niemałą popularnością. To właśnie wtedy pomyślałem sobie, że czas przenieść tę ideę o stopień wyżej — stworzyć montaż deskorolkowy, pod tą nazwą i z ludźmi, którzy akurat napatoczą mi się przed kamerę, gdy będziemy jeździć po różnych miejscówkach.

W filmie, który zaraz sobie odpalisz, jeżdżą praktycznie sami trójmiejscy skejci (prócz jednego dżentelmena z południa Polski — pozdrawiam Cię Kuba) a za klucz do całości przyjąłem to, aby jak najskuteczniej omijać miejsca, na których zrobiono już chyba każdy trik. Takie poszukiwanie niestandardowych spotów okazało się całkiem liberalizujące, gdyż każdy, nawet najprostszy trik był czymś wyjątkowym i świeżym. Mam nadzieję, że da się to odczuć w „produkcie końcowym”.

Koniec mojego gadania, a czas na to, o czym jest dzisiejszy post. Jeżdżą Wiktor Jakowski, Karol Karwowski, Kuba Kłos, Bartek Malinowski, Kacper Maryks, Robert Rutkowski, Kuba Stelmach, Alan Pastwa i Marcin Tokarski. Z kamerą pomogli mi Karol Boguś, Alan Pastwa, Robert Rutkowski i Piotr Sidorowicz.

 

facebook

tumblr

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus

One thought on “THE INOMHUS SKATE TEAM 1

Możliwość komentowania jest wyłączona.