Coś w stylu portfolio.

Ku uproszczeniu poszukiwań.

[zdjęcie w tle: Tasteless]

Ostatnio dotarło do mnie, jak trudno trafić samemu na owoce mojej działalności kreatywnej. Zarówno zdjęcia, jak i prace okołoplastyczne trzeba było szukać albo na osobnym Tumblrze lub wertować mojego Instagrama, lawirując między zdjęciami mojego psa a jakimiś luźnymi strzałami z ciekawych miejsc.

Właśnie dlatego, dziś oficjalnie uruchomiłem na blogu dwie nowe podstrony: SZTUKA i ZDJĘCIA.

menu blogowe

SZTUKA to wyselekcjonowane przeze mnie najlepsze/najulubieńsze prace plastyczne, zarówno te namalowane, jak i wyklejone. Znajdują się tam rzeczy, które powstały przez całą moją przygodę ze sztuką aż do chwili obecnej, wraz z oddzielną sekcją poświęconą ostatniej wystawie „Już jestem”. Nie zabrakło także moich ulubionych kolaży, jak i zabaw w szkicowniku.

ZDJĘCIA to jak można się domyślić, podstrona dedykowana mojej działalności fotograficznej. Mimo, że nie mam praktycznie żadnego pojęcia o „książkowym” robieniu zdjęć, to przez te kilka lat nastrzelałem prawie setkę (!) klisz. Moim obiektem jest głównie to, co znam najlepiej, czyli społeczność deskorolkowa i wszystko, co z nią związane. Jednak deskorolka to nie jedyna interesująca rzecz w moim życiu, stąd znalazło się tam także miejsce na inne, nie związane z nią zdjęcia.

Obie strony będą na bieżąco aktualizowane, jeżeli uznam, że któraś z kolejnych prac zasłużyła na dołączenie do któregoś zestawienia „greatest hits„. A do tego czasu, gdy ktoś zapyta: „co takiego robię?”, to wyślę tej osobie jedną lub dwie strony na blogu THE INOMHUS.

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus