Odpalam swój WŁASNY PODCAST!

 

Czym będzie INOMHUS ROZMAWIA…?

Od zawsze uważałem wywiady za jedne z najfajniejszych i najciekawszych opcji na content. Nie robiłem ich jednak tak często, jak chciałem, głównie z jednego powodu — nieco męczyło mnie tworzenie tych treści w formie pisanej. Nie oznacza to, że uważam je za gorsze, czy coś takiego. Po prostu coś w tym jest — forma video czy audio jest znacznie bardziej lotna, czy też żywsza. Zacząłem więc sobie myśleć: jak rozmawiać z fajnymi ludźmi w sposób ciekawszy, niż robiłem to wcześniej?

Okazało się, że Ola ma akurat dwa mikrofony, dokupiłem sobie taką cwaną przejściówkę i już wtedy nic nie stało na przeszkodzie, aby stworzyć swój własny… PODCAST!

Tak więc oficjalnie: INOMHUS ROZMAWIA… będzie moim autorskim podcastem, w którym chcę rozmawiać z ludźmi ciekawymi i kreatywnymi, na tematy różne, powiązane w większym lub mniejszym stopniu z ich działaniami.

Jego forma jest dość prosta: zapraszam mojego gościa do domu, pijemy wspólnie herbatę/kawę/inne napoje i rozmawiamy na to, co uznamy za odpowiednie. Pierwszym gościem jest Kuba Stelmach, który poza byciem moim dobrym ziomem, jazdą na deskorolce na Śląsku, zajmuje się także wieloma ciekawymi odnogami sztuki. O czym rozmawialiśmy? Mały timetable znajdziecie poniżej, a ja zapraszam Was do odsłuchu! Do wyboru macie Spotify, Soundcloud i Youtube:

00:00 Moje przeprosiny dla Waszych uszu
01:09 O co chodzi w tym podcaście + przywitanie mojego pierwszego gościa
03:19 Perypetie Kuby w sztuce i nagrywaniu wesel
14:20 Co dalej z tworzeniem?
21:09 Katowice a Trójmiasto – takie same czy inne?
27:51 Kwestia zdobywania inspiracji
33:14 Gdzie jest THE INOMHUS ZINE #3?
35:38 Dysputa na temat geografii i podróży
45:03 Jak i dlaczego Kuba spóźnił się aż 5 godzin?
47:44 Pozdrowienia, podsumowania i pożegnania

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus

 

One thought on “Odpalam swój WŁASNY PODCAST!

Możliwość komentowania jest wyłączona.