INOMHUS ROZMAWIA… #4: KACPER MARYKS

Gadamy sobie o fotografii i nie tylko.

Wykonanie planu minimum (o którym więcej mówiłem tutaj) było dla mnie bardzo miłym początkiem przygody zwanej tworzeniem podcastów. Po nieco dłuższej przerwie, spowodowanej świętami i coby nie mówić sporymi zmianami w moim życiu oraz kupieniu planu Unlimited Pro na Soundcloudzie, wracam z już czwartym podcastem.

screenshot_2

[ta gwiazdka w moim profilu na Soundcloudzie da mi znacznie więcej możliwości, ale też będzie mnie kosztować jakieś 50 PLN miesięcznie.]

W epizodzie numer cztery podcastu INOMHUS ROZMAWIA… spotkałem się z Kacprem Maryksem, który już nieraz pojawiał się na The Inomhus (chociażby tutaj, tutaj lub tutaj), więc naturalną koleją rzeczy musiał zawitać także podczas kontynuacji tego projektu. Co więcej – to, że Kacper jest gościem z mega wiedzą i swoją wizją również nie zaszkodziło powodzeniu naszej rozmowy.

okładka podcastu 4 wersja 5

[to zdjęcie ma jakieś dwa lata, ale tak je lubię, że aż zrobiłem z niego okładkę]

Czwarty epizod INOMHUS ROZMAWIA… pod względem obecności w poszczególnych serwisach nie jest wcale inny. Podobnie jak poprzednich podcastach, do wyboru są klasycznie trzy opcje: Soundcloud, Spotify oraz Youtube.

 

No właśnie – o czym sobie gadaliśmy?

Jako że Kacper jest fotografem, to nie mogło się obyć bez rozmowy o tej dziedzinie i roli samego Kacpra w niej. Mimo tego, że była ona praktycznie nie zaplanowana, to myślę, że jej naturalizm ma swój urok i zastanawiam się czy nie „przestawić się” na taką formę. Co o tym myślicie?

Jeżeli chcecie być na bieżąco z działaniami Kacpra, to powinniście śledzić go na:

Mam nadzieję, że spodoba się wam ta rozmowa, zwłaszcza że dzięki moim rodzicom i bratu, mogę nagrywać podcast na nowych (i naprawdę dobrych) mikrofonach. Szymon aka Gibson, który jest swojego rodzaju inżynierem dźwięku w tym projekcie i pomaga mi w ogarnięciu wszystkiego, żeby brzmiało jak najlepiej, nawet jak zepsuję coś w procesie nagrywania, jest także raperem, którego warto zaobserwować tutaj. Serio.

Na dziś to chyba tyle, bawcie się dobrze, słuchając nowego podcastu i spodziewajcie się kolejnego epizodu już niedługo – zwłaszcza, że jest już nagrany.

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus