INOMHUS ROZMAWIA… #5: MERY.PIXELS

W tym epizodzie: ilustracje, książki dla dzieci i tym podobne.

Kolejny raz udało mi się namówić kogoś, aby wziął udział w moim podcaście!

Ciągle także staram się, żeby spektrum gości było maksymalnie szerokie, gdyż ma to dwojakie korzyści: ja mogę przeprowadzać moje rozmowy na różne tematy, a Wy otrzymujecie ludzi związanych z najróżniejszymi gałęziami kreatywności. Właśnie dlatego, tym razem do piątego epizodu zaprosiłem Mery.pixels — ilustratorkę i projektantkę wielu ciekawych rzeczy, które nie tylko są estetyczne, ale również użyteczne.

image8076.png

W tym epizodzie pogadaliśmy sobie oczywiście o tym, co robi na co dzień Mery i skąd wzięła się jej zajawka na tworzenie tak oryginalnych ilustracji, ale też o tym, jak jej się wiedzie w ramach freelancingu. Co fajniejsze, Mery była pierwszym gościem, który przyniósł ze sobą… książki, które ją inspirują. Jako że sama mówi — specjalizuje się w tworzeniu ilustracji dla dzieci, stąd też ich przyniesienie było jak najbardziej na miejscu. Poniżej znajdziecie ich okładki, a co w nich znajdziecie… tego już dowiecie się, słuchając naszej rozmowy.

A i właśnie, warto dokładnie słuchać tego podcastu, gdyż pojawia się tam baaardzo ciekawa oferta współpracy… może nawet dla kogoś z Was?

Jeżeli chcecie śledzić Mery, to warto zajrzeć na jej:

Jak zwykle, pozostawiam Wam trzy drogi :

Soundcloud

Spotify

Youtube

Dajcie znać co myślicie o tym epizodzie!

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus