INOMHUS ROZMAWIA #6: BUSZU ONE

O wystawie, twórczości i szukaniu siebie.

[autorką zdjęć jest Malina Podsiadło aka Tasteless]

Jezuśku najdroższy ile mi to zajęło… No nieważne.

W każdym razie, jeżeli to czytasz, to właśnie za chwilę otrzymasz możliwość słuchania szóstego epizodu mojego regularnie (hehe) ukazującego się podcastu INOMHUS ROZMAWIA…, którego gościem był Michał Musz, znany bardziej jako Buszu One. Buszu to człowiek naprawdę wielu zajawek, gdyż poza byciem bboyem, cyka zdjęcia i na dodatek… zresztą usłyszycie to podczas naszej rozmowy.

buszuartwork.png

Głównym punktem naszego spotkania było porozmawianie o wrażeniach po jego styczniowej wystawie i jednocześnie premierze zina „Photos of black and white emotions” zorganizowanej we współpracy z Fyrtlem & Wymiennikownią. Nie zabrakło jednak także wymiany zdań na temat szukania siebie poprzez twórczość czy też przyszłych projektach. Sam podcast został nagrany stosunkowo dawno, jednak przez moje niemałe problemy na tle czasowym, organizacyjnym i  generalnie – ogarniającym jest dostępny dopiero teraz.

No ale hej, lepiej teraz, niż wcale co? Nawet jeżeli to teraz to prawie 2 miesiące.

Klasycznie, do wyboru daje wam trzy opcje słuchania naszej rozmowy:

Kolejny podcast mam już gotowy (bo też nagrałem go jakiś czas temu), więc nie będziecie musieli czekać aż tak długo. Mam nadzieję, że na ten warto było jednak czekać.

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus