INOMHUS ROZMAWIA… #8: GIBSON

Pierwszy w historii podcast rodzinny.

Nadszedł czas, żebym w końcu odgrzebał się z zaległych nagrań, jakie posiadam w rękawie. Ostatnim z podcastów, jaki nagrałem „na zapas”, jest ten, z moim bratem Szymonem, który tworzy muzykę pod ksywą Gibson. Moment, w jakim się spotkaliśmy był dość ważny, gdyż Szymon był świeżo po wydaniu swojej debiutanckiej EP-ki „1”, na której pojawiło się pięć premierowych utworów, stworzonych od zera przez tego pana.

O czym sobie pogadaliśmy? Głównie o debiucie muzycznym mojego gościa i historiach z nim związanym. Nie zabrakło jednak rozmowy o samym podejściu do muzyki, sztuki, ale też nawet drobnych żarcików pomiędzy rodzeństwem. Szczerze to myślę po prostu, że wyszło nam to całkiem przyjemnie.

image3408.png

Jeżeli chcecie wiedzieć co słychać w twórczości Gibsona, to warto zaobserwować go na

Tradycyjnie, aby posłuchać naszej rozmowy, możecie kierować się na jeden z trzech kanałów – do wyboru zostawiam wam następujące opcje – Soundcloud, Spotify i Youtube. A, no i co ważne, mam u siebie na chacie kilka egzemplarzy płyty, o której mówimy. Także jak ktoś chce się stać jej właścicielem, to piszta śmiało.

Do następnego!

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus