INOMHUS ROZMAWIA… #10: MIŁY ATZ

Najdłuższy i niezwykle ciekawy jubileusz w rytmie klasycznego rapu.

Z Miłoszem, znanym bardziej jako Miły ATZ rozmawiałem w życiu trzy razy. Pierwszy raz, w momencie, kiedy w Fyrtlu odbyło się jego “spotkanie autorskie” przy okazji wydania mikstejpu “Dyktafon” stworzonego wspólnie z Wiadrowskim. Tak sobie pogadaliśmy, wtedy rzuciłem parę słów, że fajnie byłoby się spotkać i coś tam pogadać na temat jego twórczości. Tyle pierwszego spotkania.

„dyktafon” możecie posłuchać tutaj

Drugie spotkanie miało miejsce kilka tygodni później, kiedy spotkałem Miłego na ukochanym Fyrtlu i po chwilowej pogadance ustaliliśmy wstępny termin spotkania. Padło z jakiegoś powodu na czwartek, który jak się okazało – jest idealnym dniem na super imprezę. Jak zawsze.

rect3727.png

Miły ATZ : facebook / instagram

Naszym trzecim spotkaniem było samo spotkanie na rozmowę do podcastu. Zanim zaczęliśmy nagrywać, pogadaliśmy sobie dobrą godzinę – tak o po prostu, popijając nalewkę i piwo, gadając o przeróżnych rzeczach. Po upływie tego czasu zaproponowałem włączenie mikrofonów… i rozmowa toczyła się dalej. Okazało się, że Miłosz nie tylko ma dużo do powiedzenia o własnej twórczości, ale też ma GIGANTYCZNĄ wiedzę na temat całej kultury hip-hopowej i przede wszystkim – muzyki. Ale też jest całkiem dobry w zgadywanie piłkarzy Liverpoolu z 2005 roku.

Gdzie tego słuchać?

No jak to zwykle bywa u mnie, podcast INOMHUS ROZMAWIA… można sobie posłucha w trzech miejscach:

Mam nadzieję, że nasza rozmowa wam podejdzie i dowiecie się nieco więcej o Miłoszu, a tymczasem: do zobaczenia do następnego!

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus