OIP TV: INOMHUS ROZMAWIA…RYBSKIE

Po raz trzeci we współpracy z Ogniem i Piecem, jednak nie tak, jak zawsze.

Kiedy nagrywaliśmy ten podcast jeszcze w styczniu, w życiu nie mógłbym spodziewać się, że nieco ponad dwa miesiące później świat stanie na głowie. Jednak nie o tym dziś, bo wystarczająco dużo już się nasłuchaliście. Do rzeczy – wczoraj, 1 kwietnia miejsce miała premiera najnowszego epizodu podcastu INOMHUS ROZMAWIA, którego gościem był artysta wizualny, grafik i twórca wizualizacji – rybskie.

Jak już wspomniałem, podcast ten znów powstał przy wsparciu gdyńskiej restauracji Ogniem i Piecem, za co jestem serdecznie wdzięczny, bo tym razem – jak można zobaczyć na wersji wideo podcastu, nie pozwolili, aby nasze brzuszki były puste w trakcie pogadanek. Dziena OiP!

Tym razem, premiera (z wiadomych względów) nie mogła odbyć się w samym Ogniem i Piecem, przez co zdecydowaliśmy się odpalić ją w formie premiery online, która „miała miejsce” na Facebooku Ogniem i Piecem. Oby po raz ostatni, bo fajnie tak się z wami spotykać przy slajsie!

Sam podcast jest niezwykłą szansą na poznanie człowieka, który nie dość, że stoi/stał za warstwą wizualną dla wielu ciekawych artystów pokroju Mall Graba, PRO8L3M czy Young Igiego, ale też dołożył swoje 5 groszy do imponujących projektów pokroju serii wydarzeń „PRZESTRZENIE” i nie tylko. Nie można także zapomnieć o jego prywatnych projektach, których jestem szczególnym fanem.

Jeżeli nie „byliście” na premierze online, to mam dla was spoko wiadomość: podcast śmiga już we wszystkich kanałach, na jakich się on pojawia, czyli Youtube, Spotify i Soundcloud.

 

Zapraszam was do zapoznania się z najnowszym epizodem mojego podcastu, a jeszcze milej mi będzie, jeżeli zdecydujecie się na skomentowanie lub udostępnienie go dalej. Mam nadzieję, że coś wyciągniecie dla siebie z naszej rozmowy, więc nie pozostaje powiedzieć nic innego jak: bawcie się dobrze!

rybskiego możecie śledzić na:

Ogniem i Piecem znajdziecie na:

Za wsparcie techniczne odpowiada: Gibson Studiø

pod okladke

facebook

instagram @bmalinowski

instagram @theinomhus

mixcloud