SZTUKA

OBRAZY

To, że tworzę najróżniejsze rzeczy, jest dziełem czystego przypadku i co za tym idzie — ciekawości wynikającej z tego, czy ja także mogę się w to bawić. Przez całą moją przygodę ze sztuką namalowałem lub wykleiłem naprawdę sporą ilość prac, inspirowanych różnymi ludźmi, muzyką, czy nawet wydarzeniami historycznymi. Właśnie tutaj, na tej podstronie pragnę utworzyć swego rodzaju „greatest hits” obrazów, które będzie aktualizowane, gdy powstanie coś, co uznam za naprawdę wartę uwagi. Poniższe prace pochodzą z okresu rozpoczynającego się od roku 2015 aż do chwili obecnej.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

JUŻ JESTEM

Już jestem” to moja druga indywidualna wystawa, na której przedstawiłem sześć obrazów malowanych na starych deskorolkach zbieranych przez niemalże 10 lat jazdy na nich. Więcej o samym pomyśle i kulisach znajdziesz w Kilka słów przed wystawą „Już jestem”. oraz „Już jestem” – kulisy wystawy

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

SKETCHBOOK

Sketchbook to równie ważna część mojego tworzenia. Nie tylko daje mi on szansę na prawdziwe eksperymentowanie ze sztuką, lecz jest również „miejscem”, w którym zwykle wyklejam moje kolaże, dedykowane najróżniejszym osobom, które cenię. To właśnie tutaj zwykle powstają pierwotne pomysły na to, co stworzę w większym formacie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

%d blogerów lubi to: